Kā pirmie sestdien savu LBJHČ spēli aizvadīja U13 Valmieras puišu komanda, kas ar rezultātu 7:5 (2:0, 3:1, 2:4 ) pārspēja Jelgavas LSS vienaudžus. Ar hat-trick atzīmējās Alberts Caps. Divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli pievienoja Henrijs Everts Raudziņš, trīs!!! piespēles un vienus vārtus pievienoja komandas kapteinis Pauls Andiņš, divi āboli (rezultatīvas piespēles :)) Kārļa Rozīša kontā un viens vārtu guvums Markusam Balodim. Pēc spēles Valmieras U13 puišu komanda, devās kopīgi šaudīties ar lāzertagu(bildes pielikumā).

Veiksmīga sestdiena izvērtās mūsu Valmieras U9 komadai. Kura šī gada čempionātu atklāja ar divām pārliecinošām uzvarām pār Jēkabpils Baltu Lūšiem 22:1 un otrajā spēlē tika pārspēta HS Grīziņkalns komanda no Rīgas ar 11:5 (bildes pielikumā).

Svētdien Valmieras U11 komanda tika pie uzvaras 8:1 pār HS Grīziņkalns vienaudžiem, bet sīvā cīņā atzina jauno Falkons hokejistu pārākumu ar 5:7.

Svētdien mūsu U15 puiši Valmierā uzņēma komandu no Lietuvas un atzina HC Klaipēdas pārākumu ar 3:9. Ar vārtu guvumiem mūsus komandas labā izcēlās Artem Kovalchuk, Martins Vītols un Kyrylo Skachkov.