Valmiera – 21. gadsimta jaunatnes hokeja šūpulis! Vieta, kur satiekas Latvijas novadu hokejs. Iespēja mācīties spēlēt, cīnīties un uzvarēt!

Kāpēc Valmierā?

Tāpēc, ka šeit ir labākā infrastruktūra vienuviet, ko ir atzinuši daudzi profesionāli sportisti. Šeit ir Valmieras Olimpiskais centrs, kurā zem viena jumta ir iekārtota ledushalle un daudzfunkcionāla sporta zāle, peldbaseins, trenažieru un fitnesa zāle, kā arī ar sporta un veselības centrs. Tāpat pieejams jaunuzceltais Jāņa Daliņa stadions, kurā ir cauru gadu iespējams uztruēt fizisko stāvokli trenējoties modernā manēžā un trenažieru zālē. Šeit pieejamas arī izguldīšanas iespējas un citi pakalpojumi.

Vēl viens ļoti liels pluss Valmierai ir tas, ka no jebkuras vietas ļoti ērti un salīdzinoši īsā laikā uz visiem sporta kompleksiem un netikai, ir iespējams nokļūt ar kājām vai sabiedrisko transportu.

Šobrīd ar Biedrības “Vidzemes Hokejam!” atbalstu Valmieras Sporta skola un Valmieras novada pašvaldība strādā pie iespējas Valmierā izveidot vienīgo sporta klasi Latvijā, kurā skolēnu mācības tiktu pakārtotas treniņu procesam, ļaujot bērniem un jauniešiem trenēties savā izvēlētajā sporta veidā atbilstoši treniņu specifikai, kā arī doties uz dažāda mēroga sacensībām un turnīriem neuztraucoties, par to, ka tiks kavētas mācības vai pārbaudījumi.

Iespēju robežās tiek organizētas meistarklases dažādu vecumu hokejistiem. Meistarklasēs ir piedalījušies un tās vadījuši tādi piredzējuši Latvijas izlases hokejisti, kā Jānis Sprukts, Oskars Bārtulis, Lauris Dārziņš un Juris Štāls. Īpašas meistarklases un treniņi ir rīkot vārstargiem , kur tos vadījis un ar savu peredzi ir dalījies Edgars Masaļskis.

Valmiera ir īpaša ar to, ka šī ir zaļa pilsēta, kurā ik uz soļa ir gan pilsētas steiga un iespējas, gan dabas klusums un miers, jo tas viss ļoti labi saplūdis pat pilsētas centrā un viens otru lieliski papildina, savu vietu ļaujot atrast ikvienam šajā pilsētā.

Valmiera ir sporta lielpilsēta, bet blakus sportam šeit ir lieliskas iespējas apgūt arī mūziku, mākslu, pilnveidot sevi dejā un citās kultūras nozarēs. Pilsētā tiek organizēta ļoti plaša gan kultūras, gan sabiedriskā dzīve.